Головна » Цікаво


Хмельницький
29.08.2011, 18:01
Фото м. Хмельницького

Хмельницький - прекрасне та мальовниче місто. Кожна пора року одягає на нього свою маску. Але яке воно насправді наше місто? Воно - неповторне. „Чому?" - запитаєте ви. А тому, що його вулиці, який би не був сезон, гомонять дитячим сміхом та випромінюють справжній дух його мешканців. Саме городяни Хмельницького роблять місто неповторним та особливим. З кожним роком воно вдосконалюється і стає більш сучасним. Створюються сприятливі умови для приємного відпочинку його мешканців, з'являються новобудови, котрі вносять нові елементи до загальної картини міста.У майбутньому воно буде ще більш прекрасним, бо ми будемо робити все  можливе для того, щоб покращити його благоустрій та зробити лідером в Україні серед інших міст.Майбутнє нашого міста залежить лише від нас. Ми - сучасна молодь, є творцями історії сьогодення. Саме ми пишемо сторінки історії, яка пізніше стане історією рідного краю. І тому ми повинні замислюватися не лише над власною долею, а й над долею міста, в якому ми живемо, адже ми тісно пов'язані з ним . Історія міста написана всіма, хто жив, творив і був у нашому місті.


Писали її по-різному: козаки на берегах Південного Бугу писали історію кров'ю ворогів, письменники і поети писали твори, які читають мільйони наших співвітчизників, люди новобудовами прикрашали наше місто.


Без вкладу людей, навіть найменшого, наше життя не було б таким досконалим і комфортним.


На даному етапі життя нашим обов'язком учнів як громадян України є забезпечення майбутнього нашого міста. Саме в цей період формуються погляди, переконання,  уявлення про світ. Вам цікаво, як ми впливатимемо на історію? Дуже легко: ми повинні вивчитись, здобути професію і цим самим зробити ще більший внесок у забезпечення добробуту нашого міста і його жителів.
Саме від того, як сьогодні виховується молоде покоління, залежить доля нашого міста і чи буде вона безхмарною, щасливою, чи сповненою негараздів та неприємностей. Розуміючи це,
потрібно зміцнювати учнівський потенціал, прищеплювати наполегливість, старанність та жагу до перемоги у всьому.


Вчитаймося у слова „Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра..." Хочеться задуматися про минувшину, відшукати своє коріння, знайти ту силу, яка дасть наснагу жити в сьогоденні, любити свій народ, свою землю, своє місто. Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння, не знаєш історії свого народу.


У кожного з нас є можливість зробити своє життя і майбутнє кращим, головне - скористатися нею.
Категорія: Цікаво | Додав: Neo
Переглядів: 1682 | Завантажень: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
<
#1

Neo (Понеділок 29.08.2011 18:02)

id60942760 ^^
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Увійти ]
 Вгору